لیفتینگ با نخ های 360 درجه Silhouette

این روش یکی از روش های زیبایی در دنیا می باشد که هم اکنون در مراکز زیبایی معتبر آمریکا و اروپا استفاده می شود. اساس این روش بر بکارگیری نخ های تیغه دار برای بالا کشیدن بخش هایی از صورت یا بدن که دچار افتادگی شده اند، قرار گرفته است.

در این روش با بکارگیری سوزن های باریکی نخ های مخصوصی در زیر پوست کار گذاشته می شود. این نخ ها داری تیغه هایی ریز بوده که سبب نگه داری بافت می شود. بعد از کار گذاشتن نخ های تیغه دار در زیر پوست، پزشک با کشیدن ناحیه مورد نظر باعث تصحیح ناحیه دچار افتادگی می شود. بعد از این مرحله انتهای نخ ها از یک طرف چیده شده و از طرف دیگر به پریوست استخوان های صورت فیکس می شود. تمامی این مراحل با بی حسی موضعی انجام می شود و فرد کوچکترین دردی را احساس نمی کند. نتایج این عمل نه تنها قابل مقایسه با روش های قدیمی جراحی لیفتینگ می باشد، بلکه از مزایای بسیار زیادی نیز برخوردار می باشد. از جمله عدم نیاز به بیهوشی، نبودن هیچگونه برش جراحی و نبودن نیاز به استراحت در منزل.

 

موارد استفاده از این روش عبارتنداز :

بالا کشیدن ابرو برای رفع افتادگی پلک و یا زیبایی بیشتر.

اصلاح افتادگی خط خنده

رفع افتادگی گردن

بالا کشیدن باسن

لیفتینگ با نخ های PDO

این تکنولوژی شامل استفده نوآورانه از نخ های قابل جذب فوق ظریف از جنس Polydioxanone    (PDO ) جهت بالا کشیدن پوست می باشد. PDO نوعی از الیاف مصنوعی مستحکم می باشد که متشکل از یک یا چند رشته به هم پیچیده شده است که پس از یک زمان خاص در بافت بدن حل می شود. PDO یک ماده شناخته شده و مورد استفاده در پزشکی برای سال های متوالی است.

PDO باعث تحریک کلاژن سازی در بافت می شود که منجر به تولید کلاژن بیشتر می شود و همانطور که می دانیم کلاژن همان پروتئین مسئول استحکام و ثبات پوست است. علاوه بر آن با تحریک فیبروبلاست ها باعث تولید الاستین می شود که همان پروتئین مسئول خاصیت ارتجاعی پوست است.

PDO برای رفع چین و چروک ها و افتادگی های پوست استفاده می شود و دارای اثرات مشابه جراحی های باز لیفتینگ می باشد. از کاربردهای دیگر آن می توان محدود سازی قدرت عضلات صورت را نام برد.

بلافصه پس از استفاده از PDO می توان تغییرات و بهبود فوری در ظاهر را مشاهده نمود. پس از حدود 10 تا 14 رو کلاژن و تولید الاستین در پوست آغاز می گردد و این فرایند تا زمان جذب کامل نخ ها در بدن ( 6 تا 8 ماه ) ادامه دارد. نتیجه این است که اثرات ایجاد شده به طور معمول تا 36 ماه باقی می ماند.

موارد درمان

1.جوانسازی پوست

2.کم عمق کردن چروک ها

3.جمع کردن رنگ پوست

4.روشن کردن رنگ پوست

5.حجم دهی پوست در نقاط مورد نظر

6.لیفتینگ پوست

مزایای استفاده از PDO

1.عدم نیاز به بیهوشی و عمل جراحی

2.درمان تک جلسه ای

3.دوره نقاهت کوتاه

4.تغییرات قابل مشاهده بلافاصله پس از اتمام کار

5.بدون عوارض و ایجاد حساسیتچاپ ارسال برای دوستان
نام :
نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید